ריהוט משרדי לבית

בעידן המחשבים, האינטרנט והסמרטפונים עבודה מהבית הפכה לשגרת יומם של אנשים רבים. עקב כך, בימינו כמעט בכל בית ישנו חדר, חלל או אזור המוקדש עבור ריהוט משרדי. ואולם, השימוש בפריטי ריהוט אלו אינה מחייבת לוותר על עיצוב מוקפד ואיכותי, המותאם לסגנון הבית ולאווירה מבוקשת. אנו ב- GALLO מספקים פריטי ריהוט משרדי מעוצבים, פרקטיים ואיכותיים, המתוכננים בהתאמה אישית לכל לקוח מבחינת מאפייניהם, מידותיהם, סגנונם וצבעיהם.

 

ציוד משרדי בעיצוב ביתי

אמנם יש בשוק שפע של ריהוט משרדי, אך מרבה הצער במרבית המקרים סגנון העיצוב מתאים למשרד ולא לבית. אלו רהיטים שלרוב מוצעים בגדלים ומידות סטנדרטיות, ושלא אחת אינם תואמים או פרופורציוניים לחדר בבית בו הם מיועדים לשכון. בנוסף, ריהוט משרדי מוצע בשוק בקשת מוגבלת ומונו כרומית של גוונים, ובמקרים רבים עושי מחומרי מגלם תעשייתיים זולים. כפועל יוצא מכך, רבים בציבור הנדרשים לריהוט משרדי מוצאים את עצמם מתפשרים על פריטים לא יפים ולא מתאימים. על מנת לענות לצורך זה של הציבור, אנו ב- GALLO מציעים אפשרות אחרת של פריטי ריהוט משרדי לבית מעוצבים ואיכותיים, בהתאמה אישית מלאה.

 

פתרון שלם עבור כל פריטי ריהוט משרדי

אנו מספקים פתרונות שלמים, מעוצבים ואיכותיים עבור ריהוט משרדי לבית, הכוללים בין היתר שולחן מחשב, כיסא עבודה, ארוניות ומגרות, מעמדים למדפסות, מכונות צילום ופקס, מדפים וכל צורך משרדי אחר. אלו פתרונות העונים לכל צורך משרדי של כל בית, בהתאמה מלאה לצרכי שימוש ולמיקום פינת העבודה, בין אם בסלון, במסדרון או בחדר עבודה קטן. ההתאמה באה לידי ביטוי בגודל הרהיטים, חומרי גלם איכותיים וייחודיים, גוניהם וסגנון עיצובם, בין אם מודרני ועכשווי, כפרי, קלאסי, יוקרתי, וינטאג’ או כל סגנון אחר.

 

הזמנת ריהוט משרדי לבית

להזמנת ריהוט משרדי לבית בהתאמה אישית מלאה, וקבלת עוד מידע בנושא, התקשרו אל GALLO בטלפון 04-6276059.