ריהוט משלים לבית

עם GALLO כל אחד יכול לאתר פריטי ריהוט משלים בית החסרים לו על מנת להפוך את מרחב המגורים להרבה יותר נוח, יעיל ומרשים. תחת קורת גג אחת תוכלו למצוא מגוון פתרונות יצירתיים, מעוצבים, יפים ופרקטיים לצרכים וחללים שונים בבית, לרבות המטבח, חדרי ילדים, סלון, כניסה, חדרי שינה, צורכי אחסון, חדרי רחצה ופינות אוכל. בעזרת מעצבת החברה ואנשי מקצוע מיומנים כגון נגרים, רפדים ואנשי צבע וברזל, תקבלו מענה מדויק המותאם לסגנון של ביתכם. כל זאת ברמת ביצוע וגימור מוקפדת שעושה את כל ההבדל בין פתרונות כלליים ובנאליים, לפתרונות איכות מדויקים, מיוחדים, יעילים ומרגשים.

 

ריהוט משלים להפגת השעמום

ריהוט משלים לבית שאנו מספקים נותן מענה מושלם לחללים ופינות חסרי ייחוד ומשעממים. מדובר בשלל סוגים של פריטי ריהוט מעוצבים ומיוחדים, כדוגמת שידה מעץ מעוצבת, ארונית יפה ושימושית, ספה לסלון או פינת כתיבה לחדר הילדים. זאת ועוד הרבה פריטים החסרים לכם בבית שיותאמו לחזותו, חומרי הגלם שלו, סגנונו וגווניו. לעיתים מדובר לכאורה בפריטים זניחים, אך בפועל  הוספתם עושה את כל ההבדל בין חדרים חסרי ייחוד, חסרי חן ועניין, לבין חלל מעניין, עדכני ומרשים.

 

ריהוט משלים עם אמירה אישית

לנו יש את כל הידע, הכלים והניסיון על מנת להתאים לכל חלל את הריהוט המשלים החסר לו, אשר יקפיץ את רמת העיצוב ויעניק לבית ייחודיות תואמת לאופי המקום. כך למשל, ריהוט משלים יכול להעניק לחלל יוקרה ואלגנטיות, הומור וקלילות, חמימות כפרית או חדשנות ונועזות. האמירה יכולה להתבטא בכל פריט ריהוט משלים, גדול כקטן, ובכל חדר ומיקום אשר ייבחרו עבורו במרחב המגורים.

 

הזמנת ריהוט משלים

להזמנת ריהוט משלים איכותי וייחודי בהתאמה אישית מלאה, ולקבלת פרטים ומידע נוסף בנושא, התקשרו עוד היום אל GALLO בטלפון 04-6276059.