ריהוט מודרני

אנו ב- GALLO מתמחים בעיצוב וייצור של ריהוט מודרני יוקרתי בהתאמה מלאה לסגנון המבוקש, מאפייני, גוני, חומרי ומידות החלל. מדובר במגוון פריטי ריהוט ייחודיים, נוחים, יעילים ויפים המוצעים עבור כל חללי הבית, לרבות סלון, חדר שינה, פינות אוכל ומטבח. הפריטים מוצעים הן לצרכי לעיצוב פנים כולל עבור לקוחות פרטיים, מעצבים ואדריכלים, והן כפריטי ריהוט משלימים ייחודיים.

 

תכנון פריטי ריהוט בסגנון מודרני

פריטי ריהוט בסגנון מודרני ועכשווי מבוססים על קווים ישרים ונקיים, המעניקים לחלל חזות יוקרתית, פתוחה ומרווחת. על מנת להגיע ליעד זה אנו מתכננים רהיטים מודרניים כדוגמת ארון, שולחן אוכל או ספה, עם התייחסות מלאה לחלל בו הם יוצבו ואופן חלוקתו. תכנון לוקח בחשבון צרכים פרקטיים כמו אורח חיים ואירוח, צרכי אחסון ומספר הנפשות בבית. בנוסף, תכנון ריהוט מודרני לבית מתייחס ליחסים ולפרופורציות של פריטי הריהוט השונים בחלל, ושילובם הנכון מבחינת צורתם, חומרי הגלם שלהם וצבעיהם. כל זאת, במטרה ליצור מרחב הרמוני וזורם שנעים ונוח לחיות בו.

 

ריהוט ייחודי עם מגוון חומרי גלם

עבורנו עיצוב רהיטים מודרני הוא מקור בלתי נדלה ליצירתיות ולשילוב של חומרי גלם וצורות עיבוד עכשוויות. בין היתר, ריהוט מודרני שאנו מתכננים ויוצרים יכול לשלב אלמנטים של עץ טבעי בשלל גוונים לצד זכוכית, ברזל ומתכת. שילובים אלו מאפשרים לצוות המוביל והיצירתי שלנו לתכנן וליצור פריטי ריהוט מודרניים מקוריים ומרהיבים ביופיים, המעבירים אמירה אישית וייחודית בעלת נוכחות מרשימה במיוחד.

 

ריהוט מודרני באיכות הגבוהה ביותר

עימנו תזכו לרכוש רהיטים מודרניים איכותיים, חזקים ועמידים אשר ישרתו אתכם שנים רבות וטובות. האיכות באה לידי ביטוי בכל שלבי הפקת הריהוט, החל משלב תכנונו ועיצובו, דרך ייצורו וצביעתו ועד לגימורו. בנוסף, האיכות ניכרת בבחירת חומרי הגלם הטובים ביותר, אשר מורכבים על ידי אנשי מקצוע מיומנים תוך שימת דגש על כל פרט עד לקבלת רהיט ברמת גימור מושלמת.

 

הזמנת ריהוט מודרני יוקרתי

להזמנת ריהוט מודרני בהתאמה אישית מלאה צרו קשר עם GALLO בטלפון 04-6276059. פנו אלינו לקביעת פגישה וקבלת פרטים נוספים, ואנו נשמח לעמוד לרשותכם.