ריהוט כפרי לבית

אנו ב- GALLO מציעים ללקוחות פרטיים ומקצועיים פתרונות עיצוב וריהוט לבית בהתאמה אישית, בסגנונות כפריים מרהיבים, יוקרתיים, חכמים ומודרניים. הפתרונות מוצעים החל מרמת התכנון והעיצוב, ועד לביצוע והגימור. כל זאת, תוך שמירה על סטנדרטי איכות ושירות גבוהים ביותר מצד צוות מיומן, יצירתי וקשוב, ובעזרת חומרי גלם משובחים וציוד מתקדם.

 

ריהוט כפרי ייחודי ואיכותי

עימנו תזכו לרכוש ריהוט כפרי לבית המשלב עץ מלא מזנים שונים, עם מגוון חומרי גלם ייחודיים ובעיצוב מתאים לסגנון הבית וצרכי בעליו. פריטי הריהוט מבוססים על עבודות נגרות, ברזל, רפדות וצבע בסטנדרטים הגבוהים ביותר, שניכרים ברמות גימור, ירידה מדויקת לפרטי הפרטים, ידע ויכולות מתקדמות, ובשילוב חומרי גלם איכותיים שונים. כל זאת, במטרה להעניק לכל לקוח ריהוט כפרי משובח, פרקטי ומרהיב ביופיו, המתאים במדויק לטעם ולצרכים האישיים.

 

ריהוט כפרי בסגנונות שונים

מבחינתנו, ריהוט כפרי הוא כותרת כללית למגוון גדול של סגנונות עיצוב רהיטים, המתבססים על חמורי גלם ועצים טבעיים משובחים , קווים רכים ומעוגלים וגוונים מתונים וחמים. מדובר בקשת רחבה של פריטי ריהוט המיועדים לכל חלל בבית, בין אם פינת אוכל, מטבח, סלון, מרפסת, חצר, חדר שינה, מבואה או כל חדר וחלל אחר. את פריטי הריהוט נתכנן מבחינת עיצובם, גודלם וגוניהם בהתאם למידות החלל ולסגנון המבוקש, שיכול למשל להיות כפרי, ויטאג’, פרובנס, קלאסי, מודרני, אמריקאי או ים תיכוני. הסגנונות הכפריים מיועדים בין היתר עבור שולחנות, כיסאות, ארונות, שידות, מיטות וכורסאות, ויכולים להיות מחוספסים וגסים, עדינים ומלוטשים, אלגנטיים ויוקרתיים או צעירים ועכשוויים.

 

הזמנת ריהוט כפרי

להזמנת פריטי ריהוט לבית בסגנון כפרי התקשרו אל GALLO בטלפון 04-6276059. אנו נשמח להיפגש עמכם ולספק עוד פרטים ומידע בנושא.