ריהוט כניסה לבית

ב- GALLO תזכו לרכוש ריהוט לכניסה לבית פרקטי ומרשים, אשר ישקף את האמירה אישית שאתם רוצים להעביר לבאים בצל קורתכם. האמירה האישית שלכם תתוכנן, תעוצב ותיוצר במיוחד עבורכם בעזרת צוות מקצועי ומיומן של מעצבת החברה, נגרים, אומני ברזל, אומני צבע ורפדים.

 

חשיבותה של הכניסה לבית

לא אחת אנשים נוטים להזניח את הכניסה לבית בהיותה מתחם מעבר קטן, שאינו מהווה חדר בפני עצמו. בפועל, מבואה קטנה זו היא אחד המקומות המהותיים ביותר ליצירת רושם ראשוני חיובי, המשקף את אמירת הבית ובעליו. זו נקודה בה אנשים נכנסים לבית, משתהים לרגע, מסירם ומניחים את תיקיהם, מסדרים את הופעתם, מתכוננים לפגישה עמכם ומתרשמים מסביבתם. כפועל יוצא מכך, עיצוב נכון של כניסה לבית עם ריהוט איכותי ונכון, מותיר חותם ראשוני חשוב המעצב את הדעה עליכם, רמת חייכם וטעמכם האישי. לכן, אנו ממליצים ומסייעים ללקוחותינו בתכנון ועיצוב רהיטי כניסה יוקרתיים, מרשימים וייחודים, המתאימים לסגנון עיצוב הבית, אורחות חייהם וגישת האירוח שלהם.

 

תכנון מבואה בהתאמה אישית

ברור לנו שלכל לקוח יש רצונות וצרכים מסוימים עבור כניסה לבית, שמשמשת בין היתר לתליית מעילים, ז’קטים, מטריות ותיקים, וכן להמתנה, ביצוע שיחת טלפון ולתיקון ההופעה. בנוסף, אזור הכניסה משמש גם כמקום אחסון לפריטים אישיים הנחוצים בעת יציאה החוצה, כמו מפתחות ומשקפי שמש. עבור צרכים אלו המשתנים בפרטיהם אנו מציעים מגוון פתרונות ריהוט מעוצבים ויפים, בין היתר בדמות קונסולות או שידות, ספה, ספסל ומדף קטן, מראה מעוצבת ומתלה מרשים. הפתרונות מוצעים בשלל חומרי גלם, סגנונות עיצוב, מידות וגוונים.

 

להזמנת ריהוט כניסה לבית

להזמנת ריהוט כניסה לבית פרקטי ומרשים, ולקבלת עוד פרטים בנושא, צרו קשר עם GALLO בטלפון 04-6276059. אנו נשמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם בשיפור העיצוב של ביתכם.