ריהוט יוקרתי לבית

ב – GALLO מתכננים, מעצבים ובונים ריהוט יוקרתי לבית שהינו עכשווי, איכותי ומרשים, ומותאם באופן אישי לרצונות, צרכים וסגנון מועדף של כל לקוח. מדובר בפתרונות עיצוב יוקרתיים המבוססים על ידע וניסיון עשיר, אהבה לאסטטיקה ולעבודה בחומר. זאת בשילוב חומרי גלם איכותיים הנבחרים בקפידה והליכי עבודה מקצועיים, המבוצעים בעזרת ציוד מתקדם והליכי בקרת איכות שוטפים. גישה זו מאפשרת לנו לספק ריהוט יוקרה ייחודי בסטנדרטים הגבוהים ביותר של ביצו , עיצוב וגימור.

 

ריהוט שמעוצב, מתכונן ומיוצר בקפידה

מבחינתנו, הגורם הראשן במעלה שהופך ריהוט ליוקרתי הוא היותו מעוצב, מתכונן ומיוצר בקפידה. בכדי לספק ריהוט מעוצב לבית יוקרתי ואיכותי אנו מחזיקים בצוות עובדים מקצועי ומיומן, הקשוב לצרכי ורצונות הלקוח, כולל מעצבת, אמני נגרות וריפוד, אמני צבע וברזל. הצוות עובד בחפיפה ותיאום עם הליכי בקרה ואיכות קפדניים, המבוססים על הליכי תכנון וביצוע מפורטים ומדויקים. כל  זאת, במטרה לספק פתרונות ריהוט מושלמים, יעילים, חכמים ומרהיבים ביופיים. יוקרתם באה לידי ביטוי בהיותם רהיטים נוחים ויעילים לשימוש, חזקים ועמידים לאורך זמן, ומספקים מענה מתקדם ויעיל המשולב ביחד עם עיצוב עכשווי וייחודי ורמת גימור חסרת פשרות.

 

 ריהוט מיוחד לבית

מלבד היותו מעוצב, מתכונן ומיוצר בקפידה, מבחינתנו פריט ריהוט אינו יכול לענות להגדרת היוקרה אם הוא מסופק בפס ייצור המוני. עבורנו הגדרת ריהוט יוקרתי נמדדת גם במידת היותו של הפריט ייחודי ומקורי, כלומר כזה שלא תמצאו בבית השכנים, חברים או מכרים, ושיעורר בקרב רואיו התפעלות והשראה. לכן, הזמנת ריהוט יוקרתי מאיתנו היא מילה נרדפת עבור ריהוט מיוחד לבית. זהו ריהוט שיתוכנן ויעוצב על ידי צוות מוביל ומנוסה ,שיש לו את כל הידע והכלים על מנת ליצור  פריטים משובחים ומיוחדים במינם. הייחודיות באב לידי ביטוי בצורת הרהיט, שילוב של חומרי גלם שונים, צבעיו ודרכי השימוש בו. כך נוצרים רהיטים על זמניים אשר ישרתו את בעליהם נאמנה למשך שנים טובות ויפות.

 

הזמנת ריהוט יוקרתי לבית

להזמנת ריהוט יוקרתי לבית בהתאמה אישית מלאה, ולקבלת עוד פרטים ומידע בנושא, צרו קשר עם GALLO בטלפון 04-6276059. אנו נשמח לספק לכם שירות ורהיטים בסטנדרטים הגבוהים ביותר שאפשר לבקש.